Competidors

Nom Club Num. Vela Categoria Federació Sponsors
Alegri Guitart, Xavier Independent ESP-939 Gran Màster Catalana
AndrÉs Castro, Hugo CLUB DE VELA VALDELAGRANA ESP-88 Màster Andalusa
Andres Castro, Jaime C V VALDELAGRANA ESP-85 Gran Màster Andalusa
Angulo, Joshua CW Portugal CV-1 Màster Internacional
Ánia Barrachina, Óscar CW Burriana ESP-161 Sènior Comunitat Valenciana
Ánia Barrachina, Pablo CW Burriana ESP-16 Sènior Comunitat Valenciana Fanatic, North Sails, Ion, Wet Tarifa, Infisport, We-Wind, diputación de Castellón
Arija Elez, Inés CW Mar Azul ESP-419 Juvenil Andalusa
Baizan Barroso, Fernando CW Mar Azul ESP-1121 Juvenil Andalusa Point-7, Sportlink
Baldi, Xavier WAP ESP-192 Gran Màster Catalana Kawaii, Jaws, Vela.cat
Barba Gázquez, Daniel CW Mar Menor ESP-303 Sènior Regió de Murcia
Barroso Panella, Albert WAP ESP-405 Sènior Catalana
Batlle Fernández, David GEN Roses ESP-844 Sènior Catalana Simmer Style, Custom Fins Gregor, Vela.cat
Batlle Vilar, Lluís GEN Roses ESP-84 Gran Màster Catalana 99novenove, Point-7, Vela.cat
Battye, James UKWA GBR-48 Sènior Internacional
Berta, Guillem Gen roses ESP-220 Sènior Catalana
Bohajar Medina , Juan Alberto Windsurf Puntaolas Los Alcázares ESP-144 Màster Regió de Murcia Club Windsurf Puntaolas
Bonàs Vera, Joan CN Port de la Selva ESP-372 Juvenil Catalana
Boronat Suay, Jose Luis Club Náutico de Jávea ESP-100 Sènior Comunitat Valenciana Club Náutico de Jávea, Ocean Republik, Goya, Loftsails, Unifiber, Sonntag
Brun, Sergio CN Kitesurf Centro ESP-1123 Gran Màster Castilla la Mancha
Cañavate Llopis, Juan CW Mar Menor ESP-38 Màster Andalusa Gun Sails, Sailboards Tarifa
Cara Ramos, Francisco Javier CW Mar Azul ESP-254 Màster Andalusa
Carbonell, Sergi Gen Roses ESP-606 Màster Catalana
Caro Tudela, Arnau GEN Roses ESP-1122 Juvenil Catalana MPR Simmer Style Team
Casanova Pérez, José Antonio CD Víctor Fernández ESP-442 Juvenil Andalusa Víctor Fernández Center, Fanatic, Duotone.
Casanova Pérez, Miguel CD Víctor Fernández ESP-443 Juvenil Andalusa Victor Fernández center
Casas García, Francisco CD Sureste Cabo de Gata ESP-80 Sènior Andalusa
Casas López, Alberto CD Sureste Cabo de Gata ESP-61 Màster Andalusa
Casiano Paredes, Fernando CW Badalona ESP-276 Màster Catalana
Catarino, Nuno Alexandre Gonçalves CN Portimão POR-104 Màster Internacional
Cervantes, Raul Gen roses ESP-111 Màster Catalana
Cervera Castrillo, Marc Club Windsurfing Port De La Selva ESP-370 Juvenil Catalana Windiscovery
Chapuis Dujatdes Alimes, Miguel Saltwater Wind Club Tarifa ESP-99 Sènior Andalusa JP Australia, Neipryde, Mystic, Ozu-Tarifa, Tarifa Centro Médico, Tectonics Maui
Cobos Soriano, José CW Mar Azul ESP-218 Sènior Andalusa
Coll, Sara Gen Roses ESP-616 Juvenil Catalana MPR Simmer Style team
De Arce Osuna, Ignacio CN Kitesurf Centro ESP-204 Màster Castilla la Mancha Surf 3
De Arce Osuna, Ricardo Independiente ESP-179 Gran Màster Catalana Vela.cat
De Arce Sánchez, Mar Independiente ESP-279 Juvenil Canaria Loft Sails, Brunotti, Cutre, Fins Gregor, Mariveles.
De La Torre, Yago Saltwater Wind Club Tarifa ESP-1177 Màster Andalusa Fidias Health & Sport
De Román Melián, Daniel Ángel CW Mar Menor ESP-236 Màster Regió de Murcia
El Karrouchi, Karim GEN Roses ESP-534 Sènior Catalana
El Younoussi, Mohamed CN Port de la Selva ESP-298 Infantil Catalana
El Younoussi, Nabil CN Port de la Selva ESP-316 Juvenil Catalana
Eraso Fornells, Eduard CN Betulo ESP-327 Màster Catalana
Eraso Fornells, Eduard CN Betulo ESP- 327 Màster Catalana
Faria Da Costa, Pedro Saltwater Wind Club Tarifa ESP-238 Màster Andalusa Point-7
Fernándes Quiles, Víctor Independiente ESP-651 Sènior Canaria Point-7, Custom Fins Gregor, Mariveles
Fernández Alamazan, Alejandro Saltwater Wind Club Tarifa ESP-195 Màster Extremenya
Fernández Gotzens, Albert CN Bétulo ESP-39 Sènior Catalana
Fernández López, Miguel CD Víctor Fernández ESP-422 Sènior Andalusa Víctor Fernández Center
Fernández Muro, Jordi CN Bétulo ESP-34 Gran Màster Catalana
Ferrer Teichmann, Marc Independiente ESP-25 Màster Catalana
Font Reyero, Pol Club Nautic Arenys de Mar ESP-312 Infantil Catalana
Fores Sancho , Nico Altafulla ESP-260 Sènior Catalana Loftsails, tabou, sportlink
Fuentes Fernández, Mercedes CW Mar Azul ESP-410 Sènior Andalusa
Fuentes Fernández, Noelia CW Mar Azul ESP-409 Infantil Andalusa
Funes Belmonte, José Ángel CW Mar Menor ESP-284 Sènior Regió de Murcia Challenger Sails
García Granado, Miguel Ángel Saltwater Wind Club Tarifa ESP-213 Gran Màster Andalusa
García Guix, Sergi CW Badalona ESP-125 Sènior Catalana
García Sánchez, Jordi CW Badalona ESP-86 Sènior Catalana Sportlink
García Sánchez, Xavier WAP ESP-139 Gran Màster Catalana
García Schäfer, Guillermo Saltwater Wind Club Tarifa ESP-887 Màster Andalusa
Gayolà Canaleta, Iu OCE ESP-217 Juvenil Catalana
Gil Gherardi, Marino CD Moreno Twins ESP-959 Juvenil Canaria Goya, Pozowinds
Gómez Barrionuevo, Agustín CW Mar Azul ESP-346 Sènior Andalusa
González Padilla, Izan CN Port de la Selva ESP-336 Infantil Catalana
Guilabert Molla, Fran CW Santa Pola ESP-2190 Sènior Comunitat Valenciana
Hernández Quer, Marc GEN Roses ESP-262 Sènior Catalana
Herruzo Costa, Gerard GEN Roses ESP-744 Infantil Catalana Vela.cat
Hochgrassl, Max C.D Saltwater Wind Club Tarifa ESP-50 Sènior Andalusa
Hugas Ruttner, Pau Gen Roses ESP-708 Juvenil Catalana
Ibars Querol, Jordi WAP ESP-66 Màster Catalana
Jahard, Dimitri Windsurfing Denia ESP-285 Gran Màster Comunitat Valenciana
Juncà Solanas, Jaume Independiente ESP-73 Màster Catalana
Lameiro Terrazas, José Ignacio C.N.Betulo ESP-6 Màster Catalana
Leiva, Facundo Gen Roses ESP-748 Sènior Catalana
Llado, Jany CLUB DE NATACIO BADALONA ESP-612 Màster Catalana www.DiagnosisDermatologica.com
López Cano, César CN Almerimar ESP-940 Juvenil Andalusa
López Cano, Joaquín Club náutico Almerimar ESP-910 Infantil Andalusa
López Muñoz, Álex CN Mar Menor ESP-911 Juvenil Regió de Murcia Challenger Sails-Novenove-Sonntag-WindParadise-Prolimit-Spinosa-Las Claras Formación-Rte.-CostaCalidaMobiliario-RadzHawaii-Gesport360
Macià Gual, Aida CN Bétulo ESP-85 Sènior Catalana
Martín Salmerón, Cosme CD Víctor Fernández ESP-720 Juvenil Andalusa
Martínez Del Cerro Delgado, Fernando Cand Chipiona ESP-71 Màster Andalusa WINDFIDIASTEAM-FIDIAS, LOFTSAILS, JP-AUSTRALIA, XBOOMS, Cand Chipiona, WWW.ESP-71.COM
Martínez García, Noan Windsurf Puntaolas Los Alcázares ESP-450 Infantil Regió de Murcia Club Windsurf Puntaolas
Martínez Meseguer, Pedro CW Mar Menor ESP-208 Màster Regió de Murcia Windsurf Paradise
Maryzko, Zdenek Saltwater Wind Club Tarifa CZE-20 Sènior Andalusa Naish. B3 Watersports
Mateo Aroca, Antonio CW Mar Menor ESP-399 Màster Regió de Murcia
Mendoza Pacheco, Francisco José WAP ESP-14 Màster Catalana
Miras Mondejar, Carlos CD Sureste Cabo de Gata ESP-148 Sènior Andalusa
Mirón Becerra, Miguel CW Mar Azul ESP-918 Infantil Andalusa Salilboards Girona
Montblach Moral, Artur Gen Roses ESP-322 Gran Màster Catalana Quopiam,
Montblanch Herrera, Ivan GEN Roses ESP-147 Màster Catalana Simmer Style
Moraes Deufel, Tilo Windiscovery E-432 Juvenil Catalana
Morales, Jan Manel Independiente 00001 Sènior Catalana
Muijsers, Heleen CN Port de la Selva ESP-601 Infantil Catalana Adosveles
Navarro Serrano, Eduardo AgustÍn VICARIO PANTANICOLAS ESP-711 Màster Castilla la Mancha
Pagán Sarmiento, Francisco Javier Windsurf Puntaolas Los Alcázares ESP-517 Màster Regió de Murcia
Palma Agulló, David Rafael CD Sureste Cabo de Gata ESP-277 Màster Andalusa Point-7
Parada Fernandez, Juan Clube de Windsurf Catro Ventos ESP-978 Màster Gallega
Parcerisas, Adrià OCE ESP-007 Infantil Catalana
Parcerisas, Jordi OCE ESP-557 Juvenil Catalana
Paré Borralleras, Joan GEN Roses ESP-34 Gran Màster Catalana Simmer Style, Quopiam, Vela.cat
Paré Rico, Anna Gen Roses ESP-330 Sènior Catalana
Paré Rico, Marc GEN Roses ESP-334 Sènior Catalana Simmer Style, Choco Fins, Quopiam, Costa Brava, Vela.cat
Pastor Maltas, Ramon Saltwater Wind Club Tarifa ESP-72 Sènior Andalusa 99novenove, Loftsails, Sportlink.es
Paulí I Batet, Marc ESP-618 Sènior Catalana
Perelló Monés, Albert CN Port de la Selva ESP-310 Sènior Catalana Adosveles
Pérez Aguilera, Francisco CD Sureste Cabo de Gata ESP-444 Màster Andalusa Fanatic, Duotone, ION, Wet Watersport, We-wind.com
Pijoan, Toni CN Badalona ESP-301 Màster Catalana
Pleguezuelos Damaso, Javier Wind mar azul ESP-219 Sènior Andalusa
Pradera Inchaurraga, Carlos CN Castelldefels ESP-47 Gran Màster Catalana
Prieto Calvo, Pilar CN. SERRANILLOS ESP-37 Màster Castilla la Mancha
Prieto Calvo, Pilar CLUB NAUTICO SERRANILLOS ESP-37 Màster Castilla la Mancha
Puig, Irelia Proa Sud CAT-24 Sènior Catalana Special K, Fanta, Huawei, Cereal V, Aigua Font Vella
Quinta Callejon, Javier Víctor Fernández ESP-1142 Infantil Andalusa
Ramusch, Christian CD Víctor Fernández ESP-156 Màster Andalusa Sailloft Hamburg, Flikka Boards, Reptile Masts, Songut Systems
Recasens Martí, Ferran CN Bétulo ESP-401 Màster Catalana RRD, Simmer Style, Escola del Vent
Riis, Christian Club KSC ESP-973 Màster Castilla la Mancha Gregor Fins - Starboard - Severne
Roca Seba, Marc CN Bétulo ESP-93 Sènior Catalana
Rodés Cerveto, Joaquim CN Bétulo ESP-32 Màster Catalana Tabou, GA, Windparadise.com, Vela.cat
Sala Albert , Raimundo CSKC ESP-365 Màster Castilla la Mancha RIFTGPP Severne Starboard Fuerteaction
Sapé Rivero, Jan C.N. BÉTULO ESP-559 Juvenil Catalana Sa mare i son pare!!
Schoneveld, Erik Windsurfing Denia ESP-324 Màster Comunitat Valenciana Starboard, Sonntag Fins, Gaastra Sails, Windcenter Denia
Segura, Toni C.N.Bétulo ESP-35 Màster Catalana
Sentis Roig, Jordi CN Bétulo ESP-94 Màster Catalana
Solà Paloma, Màrius CN Bétulo ESP-79 Màster Catalana JP Australia, Neilpryde, Reptile Masts, Magicwave, Campercover, Vela.cat
Teixeira, Augusto CW Portugal POR-131 Màster Internacional
Torres Isach, Xavier WAP ESP-74 Màster Catalana 99novenove, SimmerStyle, Quopiam, Vela.cat
Triviño Delgado, Isabel Saltwater Wind Club Tarifa ESP-286 Infantil Andalusa
TriviÑo Delgado, Lucia Saltwater Wind Club Tarifa ESP-528 Infantil Andalusa
Troitiño Lopez, Tino Gen Roses ESP-781 Màster Catalana Quopiam
Van Der Meer, Bart WAP ESP-966 Gran Màster Catalana Witchcraft sailboards
Van Der Meer, Nikki WAP ESP-416 Sènior Catalana Witchcraft Sailboards
Van Der Meer, Tessa WAP ESP-816 Sènior Catalana Witchcraft Sailboards
Viladrosa, Roger Independiente ESP-512 Sènior Catalana
Villegas Cespedes , Regina CD Víctor Fernández ESP-111 Sènior Andalusa
Voges, Henning Saltwater Wind Club Tarifa ESP-234 Gran Màster Andalusa Tabou Boards, Gun Sails, Xcel
Wozniak, Kacper UKWA GBR-58 Sènior Internacional Loftsails, Unifiber, NoveNove
Yáñez Rodríguez, Salvador SERRANILLOS ESP-505 Gran Màster Castilla la Mancha